Διάκριση της ομάδας πειραμάτων του σχολείου μας στον Τοπικό Διαγωνισμό Πειραμάτων ΕΟΕS 2024

Σε ειδική εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 17/1 στο αμφιθέατρο της Ιωνιδείου Σχολής, ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα του διαγωνισμού. Το σχολείο μας, που εκπροσωπήθηκε από τους μαθητές της Β’ τάξης Γεωργίκου Μάγια (Β1), Ρικο-Ράδου Έκτορας (Β3), Τέλη Ελεάνα (Β3) και Μπαφατάκη Αλεξάνδρα (Β4) κατέκτησε την 3η θέση μεταξύ των σχολείων του Πειραιά.

Συγχαρητήρια στους μαθητές για την προσπάθεια που κατέβαλαν, τη συνέπεια και την συνεργατικότητα που επέδειξαν καθόλη τη διάρκεια της προετοιμασίας τους!

Συγχαρητήρια και στους καθηγητές τους κ. Αράπκουλε και κ. Κούκκου που υποστήριξαν αυτήν τους την προσπάθεια.